Mercedes Garmin Map Pilot – Zawsze najnowsza mapa

Ogromną popularnością, w autach marki Mercedes, cieszy się nawigacja Garmin Map Pilot. Garmin jest liderem na rynku nawigacji GPS. Znany jest przede wszystkim z rewelacyjnych nawigacji samochodowych, morskich oraz innych urządzeń korzystających z tej technologi. Nic więc dziwnego, że zostali dostawcą map i oprogramowania do większości modeli aut spod znaku srebrnej gwiazdy.
Poza typowymi funkcjami nawigacji, urządzenie korzysta z systemu Live Traffic, które jest w stanie na bieżąco informować nas o panującej sytuacji na naszej trasie. Dzięki temu, np. w przypadku korków możemy zaplanować objazd inną drogą lub postój w dogodnym dla nas miejscu. Aby korzystać z tej funkcji, poza nawigacją musimy posiadać w aucie dedykowany moduł.

Tak samo jak w przypadku nawigacji przenośnych, tak i tutaj okresowo pojawiają się nowe wersje map. Zawierają aktualizacje rozkładu dróg, wykazu stacji benzynowych czy parkingów a ponadto wiele innych przydatnych punktów POI.
Nowa wersja mapy wydawana jest na nowej karcie SD. Jedyne co pozostaje użytkownikowi po zakupie nowej mapy to wymiana karty na nowszą.

Niestety jak można się było spodziewać po marce – oryginalne karty w salonach sprzedaży osiągają zawrotne ceny. Na szczęście jest Naviteam, gdzie znajdą państwo oryginalne mapy w dużo przystępniejszych cenach.

W naszej ofercie zawsze znajdą państwo najnowszą dostępną wersje map do nawigacji Garmin Map Pilot z usługą Live Traffic na okres 3 lat.

Jesteś zainteresowany nową mapą lub aktualizacją? Nie masz nawigacji lecz słyszałeś, że brakuje ci tylko mapy? Twoje Auto jest Garmin Ready?
Podeślij nam VIN swojego pojazdu a sprawdzimy czego dokładnie potrzebujesz i dobierzemy odpowiednią mapę do twojego auta.
Jeżeli nie masz nawigacji to nic straconego. Część pojazdów posiada cały sprzęt nawigacyjny a jedyne czego brakuje to karty z mapą.